MC68302AG33C
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU M683XX 33MHZ 144LQFP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC68302AG33C
Αριθμός εξαρτήματος MC68302AG33C Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU M683XX 33MHZ 144LQFP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2305 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 144-LQFP (20x20) Ταχύτητα 33MHz
Σειρά M683xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DRAM
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 144-LQFP
Αλλα ονόματα 935323939557 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 8/16-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet - Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 33MHz 144-LQFP (20x20) core επεξεργαστή M68000