MC68030CRC25C
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU M680X0 25MHZ 128PGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC68030CRC25C
Αριθμός εξαρτήματος MC68030CRC25C Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU M680X0 25MHZ 128PGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4096 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 128-PGA (34.55x34.55) Ταχύτητα 25MHz
Σειρά M680x0 Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 128-BPGA
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet -
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή 68030 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 25MHz 128-PGA (34.55x34.55)