MC68020FE25E
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU M680X0 25MHZ 132CQFP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC68020FE25E
Αριθμός εξαρτήματος MC68020FE25E Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU M680X0 25MHZ 132CQFP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4302 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 132-CQFP (24x24) Ταχύτητα 25MHz
Σειρά M680x0 Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 132-BCQFP
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet -
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή 68020 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 25MHz 132-CQFP (24x24)