MC68020RC20E
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU M680X0 20MHZ 114PGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC68020RC20E
Αριθμός εξαρτήματος MC68020RC20E Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU M680X0 20MHZ 114PGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5269 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 114-PGA (34.55x34.55) Ταχύτητα 20MHz
Σειρά M680x0 Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 114-BPGA
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet -
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή 68020 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 20MHz 114-PGA (34.55x34.55)