MC68020RC25E
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU M680X0 25MHZ 114PGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC68020RC25E
Αριθμός εξαρτήματος MC68020RC25E Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU M680X0 25MHZ 114PGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4326 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 114-PGA (34.55x34.55) Ταχύτητα 25MHz
Σειρά M680x0 Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 114-BPGA
Αλλα ονόματα Q1165253 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet - Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή 68020 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 25MHz 114-PGA (34.55x34.55) core επεξεργαστή 68020