DSP56301PW100
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC DSP 24BIT FIXED-POINT 208LQFP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSP56301PW100
Αριθμός εξαρτήματος DSP56301PW100 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 3999 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.30V Τάσης - Πυρήνας 3.30V
Τύπος Fixed Point Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 208-TQFP (28x28)
Σειρά DSP563xx Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 208-LQFP Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (TJ)
On-Chip RAM 24kB Μη πτητική μνήμη ROM (9 kB)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
ρολόι Τιμή 100MHz Αριθμός μέρους βάσης DSP56301