DSP56301AG100
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC DSP 24BIT 100MHZ GP 208-LQFP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSP56301AG100
Αριθμός εξαρτήματος DSP56301AG100 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC DSP 24BIT 100MHZ GP 208-LQFP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4555 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.30V Τάσης - Πυρήνας 3.30V
Τύπος Fixed Point Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 208-TQFP (28x28)
Σειρά DSP563xx Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 208-LQFP Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (TJ)
On-Chip RAM 24kB Μη πτητική μνήμη ROM (9 kB)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
ρολόι Τιμή 100MHz Αριθμός μέρους βάσης DSP56301
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSP56301AG80
DSP56301AG80
Περιγραφή: IC DSP 24BIT 80MHZ GP 208-LQFP
Σε απόθεμα: 5460 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
DSP30-5
DSP30-5
Κατασκευαστές: TDK-Lambda Americas, Inc.
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 5V 15W