DSP45-12A
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSP45-12A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: DSP45-12A
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY GP 1200V 45A TO247AD
Φύλλα δεδομένων: DSP45-12A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSP45-12A
Αριθμός εξαρτήματος DSP45-12A Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE ARRAY GP 1200V 45A TO247AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36146 pcs Φύλλο δεδομένων DSP45-12A.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.28V @ 45A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1200V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3 Full Pack Αλλα ονόματα DSP4512A
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Series Connection Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1200V 45A Through Hole TO-3P-3 Full Pack
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 20µA @ 1200V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 45A