DSP56301AG80
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC DSP 24BIT 80MHZ GP 208-LQFP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSP56301AG80
Αριθμός εξαρτήματος DSP56301AG80 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC DSP 24BIT 80MHZ GP 208-LQFP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5460 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.30V Τάσης - Πυρήνας 3.30V
Τύπος Fixed Point Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 208-TQFP (28x28)
Σειρά DSP563xx Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 208-LQFP Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (TJ)
On-Chip RAM 24kB Μη πτητική μνήμη ROM (9 kB)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
ρολόι Τιμή 80MHz Αριθμός μέρους βάσης DSP56301