FTAS225-57AN
NKK SwitchesNKK Switches
FTAS225-57AN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος TOUCH SCREEN RESISTIVE 5.7"
Φύλλα δεδομένων: 1.FTAS225-57AN.pdf2.FTAS225-57AN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FTAS225-57AN
Αριθμός εξαρτήματος FTAS225-57AN Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή TOUCH SCREEN RESISTIVE 5.7" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1533 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FTAS225-57AN.pdf2.FTAS225-57AN.pdf
Πλάτος 0.083" (2.10mm) Τύπος Resistive
Σειρά FT Αλλα ονόματα 360-2450
FTAS22557AN
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Μήκος 4.80" (122.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
διασύνδεση RS232, USB Ύψος 3.62" (92.00mm)
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 5.7" (144.78mm) Λεπτομερής περιγραφή Resistive Touch Screen Overlay 5.7" (144.78mm) RS232, USB