FTAS00-6.5AS-4A
NKK SwitchesNKK Switches
FTAS00-6.5AS-4A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος TOUCH SCREEN RESISTIVE 6.5"
Φύλλα δεδομένων: FTAS00-6.5AS-4A.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FTAS00-6.5AS-4A Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή TOUCH SCREEN RESISTIVE 6.5" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3223 pcs Φύλλο δεδομένων FTAS00-6.5AS-4A.pdf
Πλάτος 0.06" (1.4mm) Τύπος Resistive
Σειρά FT Αλλα ονόματα 360-3653
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Μήκος 5.43" (138.0mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
διασύνδεση 4-Wire Ύψος 4.13" (105.00mm)
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 6.50" (165.10mm) Λεπτομερής περιγραφή Resistive Touch Screen Overlay 6.50" (165.10mm) 4-Wire