FTAS00-8.4AS-4A
NKK SwitchesNKK Switches
FTAS00-8.4AS-4A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος TOUCH SCREEN RESISTIVE 8.4"
Φύλλα δεδομένων: FTAS00-8.4AS-4A.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FTAS00-8.4AS-4A Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή TOUCH SCREEN RESISTIVE 8.4" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2525 pcs Φύλλο δεδομένων FTAS00-8.4AS-4A.pdf
Πλάτος 0.08" (2.03mm) Τύπος Resistive
Σειρά FT Αλλα ονόματα 360-3654
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Μήκος 6.95" (176.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
διασύνδεση 4-Wire Ύψος 5.33" (135.40mm)
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 8.40" (213.36mm) Λεπτομερής περιγραφή Resistive Touch Screen Overlay 8.40" (213.36mm) 4-Wire
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FTAS00-19AN-4
FTAS00-19AN-4
Κατασκευαστές: NKK Switches
Περιγραφή: TOUCH SCREEN RESISTIVE 19"
Σε απόθεμα: 720 pcs
Κατεβάστε: FTAS00-19AN-4.pdf
RFQ
FTAS00-65AS4
FTAS00-65AS4
Περιγραφή: TOUCH SCREEN RESISTIVE 6.5"
Σε απόθεμα: 2155 pcs
Κατεβάστε: FTAS00-65AS4.pdf
RFQ