FTAS00-5.7AS-4A
NKK SwitchesNKK Switches
FTAS00-5.7AS-4A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος TOUCH SCREEN RESISTIVE 5.7"
Φύλλα δεδομένων: 1.FTAS00-5.7AS-4A.pdf2.FTAS00-5.7AS-4A.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FTAS00-5.7AS-4A Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή TOUCH SCREEN RESISTIVE 5.7" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3361 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FTAS00-5.7AS-4A.pdf2.FTAS00-5.7AS-4A.pdf
Πλάτος 0.06" (1.4mm) Τύπος Resistive
Σειρά FT Αλλα ονόματα 360-3652
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Μήκος 4.76" (121.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
διασύνδεση 4-Wire Ύψος 3.61" (91.60mm)
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 5.70" (144.78mm) Λεπτομερής περιγραφή Resistive Touch Screen Overlay 5.70" (144.78mm) 4-Wire