PTGL14AR3R3M3B71B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 56V 490MA RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.PTGL14AR3R3M3B71B0.pdf2.PTGL14AR3R3M3B71B0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PTGL14AR3R3M3B71B0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή PTC RESET FUSE 56V 490MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76736 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PTGL14AR3R3M3B71B0.pdf2.PTGL14AR3R3M3B71B0.pdf
Τάσης - Max 56V Τύπος Ceramic
Πάχος (Max) - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.571" Dia x 0.157" T (14.50mm x 4.00mm)
Σειρά POSISTOR®, PTGL Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 3.3 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.807" (20.50mm)
Λεπτομερής περιγραφή Ceramic PTC Resettable Fuse 56V 490mA Ih Through Hole Radial, Disc Τρέχουσες - Trip (It) 830mA
Τρέχουσες - Max 2.5A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 490mA