PTGL20AS470H0D02BZ
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PTC THERMISTORS 47OHMS 280VOLTS
Φύλλα δεδομένων: 1.PTGL20AS470H0D02BZ.pdf2.PTGL20AS470H0D02BZ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PTGL20AS470H0D02BZ Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή PTC THERMISTORS 47OHMS 280VOLTS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71920 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PTGL20AS470H0D02BZ.pdf2.PTGL20AS470H0D02BZ.pdf
Ανοχή ±25% Σειρά POSISTOR®, PTGL
R25 ° C 47 Ohms Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Διάμετρος 0.866" (22.00mm)
Λεπτομερής περιγραφή Inrush Current Limiter 47 Ohms ±25% 27A 0.866" (22.00mm) Ρεύμα - Σταθερή μέλος Max 27A