PTGL4SAS100K2B51B0
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 10OHM DISC
Φύλλα δεδομένων: 1.PTGL4SAS100K2B51B0.pdf2.PTGL4SAS100K2B51B0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PTGL4SAS100K2B51B0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή PTC RESET FUSE 10OHM DISC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 150759 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PTGL4SAS100K2B51B0.pdf2.PTGL4SAS100K2B51B0.pdf
Τάσης - Max 30V Τύπος Ceramic
Πάχος (Max) - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.138" T (4.50mm x 3.50mm)
Σειρά POSISTOR®, PTGL Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 10 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.374" (9.50mm)
Λεπτομερής περιγραφή Ceramic PTC Resettable Fuse 30V 212mA Ih Through Hole Radial, Disc Τρέχουσες - Trip (It) 282mA
Τρέχουσες - Max 2A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 212mA