PTGL13AR6R8M6C01B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
PTGL13AR6R8M6C01B0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 140V 370MA RADIAL
Φύλλα δεδομένων: PTGL13AR6R8M6C01B0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PTGL13AR6R8M6C01B0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή PTC RESET FUSE 140V 370MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66148 pcs Φύλλο δεδομένων PTGL13AR6R8M6C01B0.pdf
Τάσης - Max 140V Τύπος Ceramic
Πάχος (Max) - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.551" Dia x 0.236" T (14.00mm x 6.00mm)
Σειρά POSISTOR®, PTGL Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 6.8 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 490-8518
PTGL13AR6R8M6C01B0-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.787" (20.00mm) Λεπτομερής περιγραφή Ceramic PTC Resettable Fuse 140V 370mA Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Trip (It) 575mA Τρέχουσες - Max 1A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 370mA εγκρίσεις -