LXMG1624-12-43
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LXMG1624-12-43 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4235 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Είσοδος 12V Τύπος CCFL and UV Lamps
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.53" L x 1.18" W x 0.26" H (115mm x 30mm x 6.5mm) Σειρά LXMG1624-12-4x
Παραγωγή 1500V τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 1500V Output 4.53" L x 1.18" W x 0.26" H (115mm x 30mm x 6.5mm) Chassis Mount