LXMG1623-12-62
MicrosemiMicrosemi
LXMG1623-12-62 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος MOD INVERTER CCFL DUAL 6W 12V
Φύλλα δεδομένων: 1.LXMG1623-12-62.pdf2.LXMG1623-12-62.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LXMG1623-12-62 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD INVERTER CCFL DUAL 6W 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5129 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LXMG1623-12-62.pdf2.LXMG1623-12-62.pdf
Τάση - Είσοδος 12V Τύπος CCFL and UV Lamps
Μέγεθος / Διαστάσεις 6.50" L x 0.83" W x 0.30" H (165mm x 21mm x 7.5mm) Σειρά LXMG1623-12-6x
Παραγωγή 1800V τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 1800V Output 6.50" L x 0.83" W x 0.30" H (165mm x 21mm x 7.5mm) Chassis Mount