LXMG1623-12-42
MicrosemiMicrosemi
LXMG1623-12-42 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V
Φύλλα δεδομένων: LXMG1623-12-42.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LXMG1623-12-42 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4076 pcs Φύλλο δεδομένων LXMG1623-12-42.pdf
Τάση - Είσοδος 12V Τύπος CCFL and UV Lamps
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.53" L x 1.18" W x 0.26" H (115mm x 30mm x 6.5mm) Σειρά LXMG1623-12-4x
Παραγωγή 1500V τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 1500V Output 4.53" L x 1.18" W x 0.26" H (115mm x 30mm x 6.5mm) Chassis Mount