TS-700-112A
MEAN WELLMEAN WELL
TS-700-112A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος INVERTER 12VDC 700W 2 OUTLET
Φύλλα δεδομένων: TS-700-112A.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 435 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 435 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TS-700-112A
Αριθμός εξαρτήματος TS-700-112A Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή INVERTER 12VDC 700W 2 OUTLET Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 435 pcs Φύλλο δεδομένων TS-700-112A.pdf
Τάσης - Έξοδος 110VAC Τάση - Είσοδος 12VDC
Τύπος Inverter Μέγεθος 11.61" L x 7.24" W x 2.76" H (295.0mm x 184.0mm x 70.0mm)
Σειρά TS-700 δυνατότητα απομακρυσμένης No
περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America Ισχύς - Έξοδος Surge 1.4kW
Ισχύς - Έξοδος συνεχούς 700W Αλλα ονόματα 1866-4949