TS-700-212B
MEAN WELLMEAN WELL
TS-700-212B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος INVERTER 12VDC 700W 1 OUTLET
Φύλλα δεδομένων: TS-700-212B.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 398 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 398 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TS-700-212B
Αριθμός εξαρτήματος TS-700-212B Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή INVERTER 12VDC 700W 1 OUTLET Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 398 pcs Φύλλο δεδομένων TS-700-212B.pdf
Τάσης - Έξοδος 230VAC Τάση - Είσοδος 12VDC
Τύπος Inverter Μέγεθος 11.61" L x 7.24" W x 2.76" H (295.0mm x 184.0mm x 70.0mm)
Σειρά TS-700 δυνατότητα απομακρυσμένης No
περιοχή Χρησιμοποιούμενη Europe Ισχύς - Έξοδος Surge 1.4kW
Ισχύς - Έξοδος συνεχούς 700W Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)