TS-400-124A
MEAN WELLMEAN WELL
TS-400-124A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος INVERTER 24VDC 400W 2 OUTLET
Φύλλα δεδομένων: TS-400-124A.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 811 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 811 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TS-400-124A
Αριθμός εξαρτήματος TS-400-124A Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή INVERTER 24VDC 400W 2 OUTLET Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 811 pcs Φύλλο δεδομένων TS-400-124A.pdf
Τάσης - Έξοδος 110VAC Τάση - Είσοδος 24VDC
Τύπος Inverter Μέγεθος 8.07" L x 6.22" W x 2.64" H (205.0mm x 158.0mm x 67.0mm)
Σειρά TS-400 δυνατότητα απομακρυσμένης Yes
περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America Ισχύς - Έξοδος Surge 800W
Ισχύς - Έξοδος συνεχούς 400W Αλλα ονόματα 1866-4947