TS-400-212B
MEAN WELLMEAN WELL
TS-400-212B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος INVERTER 12VDC 400W 1 OUTLET
Φύλλα δεδομένων: TS-400-212B.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 751 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 751 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TS-400-212B
Αριθμός εξαρτήματος TS-400-212B Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή INVERTER 12VDC 400W 1 OUTLET Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 751 pcs Φύλλο δεδομένων TS-400-212B.pdf
Τάσης - Έξοδος 230VAC Τάση - Είσοδος 12VDC
Τύπος Inverter Μέγεθος 8.07" L x 6.22" W x 2.64" H (205.0mm x 158.0mm x 67.0mm)
Σειρά TS-400 δυνατότητα απομακρυσμένης Yes
περιοχή Χρησιμοποιούμενη Europe Ισχύς - Έξοδος Surge 800W
Ισχύς - Έξοδος συνεχούς 400W Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)