HRP-100-36
MEAN WELLMEAN WELL
HRP-100-36 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 36V 104W
Φύλλα δεδομένων: HRP-100-36.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HRP-100-36
Αριθμός εξαρτήματος HRP-100-36 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 36V 104W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2701 pcs Φύλλο δεδομένων HRP-100-36.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 36V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 6.26" L x 3.82" W x 1.50" H (159.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Σειρά HRP-100 Ισχύς (Watts) 104W
Αλλα ονόματα 1866-2700
HRP-100-36-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 60°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input Αποδοτικότητα 89%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 2.9A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.9A
εγκρίσεις CB, CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HRP-150-15
HRP-150-15
Κατασκευαστές: MEAN WELL
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V 150W
Σε απόθεμα: 2320 pcs
Κατεβάστε: HRP-150-15.pdf
RFQ
HRP-09-S
HRP-09-S
Κατασκευαστές: JST
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 9POS HR