HRP-100-15
MEAN WELLMEAN WELL
HRP-100-15 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 15V 105W
Φύλλα δεδομένων: HRP-100-15.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HRP-100-15
Αριθμός εξαρτήματος HRP-100-15 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 105W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2655 pcs Φύλλο δεδομένων HRP-100-15.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 6.26" L x 3.82" W x 1.50" H (159.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Σειρά HRP-100 Ισχύς (Watts) 105W
Αλλα ονόματα 1866-2698
HRP-100-15-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 60°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 7A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 7A
εγκρίσεις CB, CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HRP-100-48
HRP-100-48
Κατασκευαστές: MEAN WELL
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V 106W
Σε απόθεμα: 2109 pcs
Κατεβάστε: HRP-100-48.pdf
RFQ
HRP-07-S
HRP-07-S
Κατασκευαστές: JST
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 7POS HR
Σε απόθεμα: 960927 pcs
Κατεβάστε: HRP-07-S.pdf
RFQ
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 7.5V 101W
Κατεβάστε: HRP-100-7.5.pdf
HRP-09-S
HRP-09-S
Κατασκευαστές: JST
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 9POS HR
Κατεβάστε: HRP-09-S.pdf
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V 102W
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V 104W
HRP-05-S
HRP-05-S
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 5POS HR
Κατεβάστε: HRP-05-S.pdf
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 5V 85W
HRP-06-S
HRP-06-S
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 6POS HR
Κατεβάστε: HRP-06-S.pdf
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V 108W
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 3.3V 66W
HRP-08-S
HRP-08-S
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 8POS HR
Κατεβάστε: HRP-08-S.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών