HRP-100-12
MEAN WELLMEAN WELL
HRP-100-12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 12V 102W
Φύλλα δεδομένων: HRP-100-12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HRP-100-12
Αριθμός εξαρτήματος HRP-100-12 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 102W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2070 pcs Φύλλο δεδομένων HRP-100-12.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 6.26" L x 3.82" W x 1.50" H (159.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Σειρά HRP-100 Ισχύς (Watts) 102W
Αλλα ονόματα 1866-2697
HRP-100-12-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 60°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input Αποδοτικότητα 87.5%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8.5A
εγκρίσεις CB, CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HRP-06-S
HRP-06-S
Κατασκευαστές: JST
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 6POS HR
Σε απόθεμα: 1115623 pcs
Κατεβάστε: HRP-06-S.pdf
RFQ
HRP-09-S
HRP-09-S
Κατασκευαστές: JST
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 9POS HR