HRP-100-3.3
MEAN WELLMEAN WELL
HRP-100-3.3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 3.3V 66W
Φύλλα δεδομένων: HRP-100-3.3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HRP-100-3.3
Αριθμός εξαρτήματος HRP-100-3.3 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 3.3V 66W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2104 pcs Φύλλο δεδομένων HRP-100-3.3.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 6.26" L x 3.82" W x 1.50" H (159.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Σειρά HRP-100 Ισχύς (Watts) 66W
Αλλα ονόματα 1866-5235
HRP-100-3.3-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 60°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Αποδοτικότητα 78% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 20A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20A εγκρίσεις CB, CE, cURus, TUV
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HRP-100-24
HRP-100-24
Κατασκευαστές: MEAN WELL
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V 108W
Σε απόθεμα: 2320 pcs
Κατεβάστε: HRP-100-24.pdf
RFQ
HRP-07-S
HRP-07-S
Κατασκευαστές: JST
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 7POS HR
Σε απόθεμα: 960927 pcs
Κατεβάστε: HRP-07-S.pdf
RFQ
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V 156W
Κατεβάστε: HRP-150-12.pdf
HRP-08-S
HRP-08-S
Κατασκευαστές: JST
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 8POS HR