ANT-916-CW-HW
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-916-CW-HW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 916MHZ WHIP STR RP-SMA ML
Φύλλα δεδομένων: ANT-916-CW-HW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ANT-916-CW-HW
Αριθμός εξαρτήματος ANT-916-CW-HW Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή RF ANT 916MHZ WHIP STR RP-SMA ML Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12303 pcs Φύλλο δεδομένων ANT-916-CW-HW.pdf
VSWR 1.9 Λήξη Connector, RP-SMA Male
Σειρά HW επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα ANT916CWHW
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 4.724" (120.00mm) Κέρδος 1.2dBi
Εύρος συχνότητας 900MHz ~ 930MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 916MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 916MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Whip, Straight RF Antenna 900MHz ~ 930MHz 1.2dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount εφαρμογές ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox
κεραία Τύπος Whip, Straight
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ANT-916-CW-QW-SMA
ANT-916-CW-QW-SMA
Περιγραφή: RF ANT 916MHZ WHIP STR SMA MALE
Σε απόθεμα: 12678 pcs
Κατεβάστε: ANT-916-CW-QW-SMA.pdf
RFQ
ANT-916-CW-HW-SMA
ANT-916-CW-HW-SMA