ANT-916-CHP-T
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-916-CHP-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 916MHZ CHIP SOLDER SMD
Φύλλα δεδομένων: ANT-916-CHP-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ANT-916-CHP-T
Αριθμός εξαρτήματος ANT-916-CHP-T Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή RF ANT 916MHZ CHIP SOLDER SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37435 pcs Φύλλο δεδομένων ANT-916-CHP-T.pdf
VSWR 2 Λήξη Solder
Σειρά CHP επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 3W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Αλλα ονόματα ANT-916-CHP
ANT-916-CHP-TTR
ANT-916-CHPTR
ANT-916-CHPTR-ND
ANT916CHPT
Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 0.067" (1.70mm)
Κέρδος 0.5dBi Εύρος συχνότητας 911MHz ~ 921MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 916MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 916MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Chip RF Antenna 911MHz ~ 921MHz 0.5dBi Solder Surface Mount
εφαρμογές ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox κεραία Τύπος Chip
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ANT-8WPIG-UFL
ANT-8WPIG-UFL
Κατασκευαστές: RF Solutions
Περιγραφή: RF ANT 868MHZ WHIP STR U.FL 50MM