ANT-900-RP-2-A
Datawave WirelessDatawave Wireless
ANT-900-RP-2-A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Datawave Wireless
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 900MHZ WHIP TILT RP-SMA
Φύλλα δεδομένων: ANT-900-RP-2-A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ANT-900-RP-2-A Κατασκευαστής Datawave Wireless
Περιγραφή RF ANT 900MHZ WHIP TILT RP-SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25558 pcs Φύλλο δεδομένων ANT-900-RP-2-A.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, RP-SMA Male
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 30W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1857-1002 Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 4.528" (115.00mm)
Κέρδος 2.1dBi Εύρος συχνότητας 880MHz ~ 960MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 900MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 900MHz ISM Whip, Tilt RF Antenna 880MHz ~ 960MHz 2.1dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount