ANT-916-CW-QW
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-916-CW-QW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 916MHZ WHIP STR RP-SMA ML
Φύλλα δεδομένων: ANT-916-CW-QW.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ANT-916-CW-QW
Αριθμός εξαρτήματος ANT-916-CW-QW Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή RF ANT 916MHZ WHIP STR RP-SMA ML Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15407 pcs Φύλλο δεδομένων ANT-916-CW-QW.pdf
VSWR 1.9 Λήξη Connector, RP-SMA Male
Σειρά CW επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα ANT-916-CW
ANT-916-CW-ND
ANT916CWQW
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 3.150" (80.00mm) Κέρδος 1.8dBi
Εύρος συχνότητας 865MHz ~ 965MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 916MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 916MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Whip, Straight RF Antenna 865MHz ~ 965MHz 1.8dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount εφαρμογές ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox