ANT-868-WRT-UFL
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-868-WRT-UFL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 868MHZ DOME CABLE PAN MT
Φύλλα δεδομένων: ANT-868-WRT-UFL.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ANT-868-WRT-UFL Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή RF ANT 868MHZ DOME CABLE PAN MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8473 pcs Φύλλο δεδομένων ANT-868-WRT-UFL.pdf
VSWR 1.9 Λήξη Cable (216mm) - U.FL
Σειρά WRT επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 0.433" (11.00mm)
Κέρδος 1.5dBi Εύρος συχνότητας 855MHz ~ 880MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 868MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 868MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Dome RF Antenna 855MHz ~ 880MHz 1.5dBi Cable (216mm) - U.FL Panel Mount