50X-CBS-0.5X2.0X0.28
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 50X-CBS-0.5X2.0X0.28--50X50--CIR
Φύλλα δεδομένων: 50X-CBS-0.5X2.0X0.28.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
115 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 50X-CBS-0.5X2.0X0.28 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 50X-CBS-0.5X2.0X0.28--50X50--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23405 pcs Φύλλο δεδομένων 50X-CBS-0.5X2.0X0.28.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.500" (12.70mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Ύψος - Συνολικά 0.280" (7.11mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount