50X-CBS-4.0X5.0X0.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 50X-CBS-4.0X5.0X0.5--50X147--CIR
Φύλλα δεδομένων: 50X-CBS-4.0X5.0X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 50X-CBS-4.0X5.0X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 50X-CBS-4.0X5.0X0.5--50X147--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14714 pcs Φύλλο δεδομένων 50X-CBS-4.0X5.0X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 4.000" (101.60mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 5.000" (127.00mm) Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 4.000" (101.60mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount