21-CBSF-1.5X2.0X0.425
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 21-CBSF-1.5X2.0X0.425--21S59--CI
Φύλλα δεδομένων: 21-CBSF-1.5X2.0X0.425.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 21-CBSF-1.5X2.0X0.425 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 21-CBSF-1.5X2.0X0.425--21S59--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5360 pcs Φύλλο δεδομένων 21-CBSF-1.5X2.0X0.425.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Ύψος - Συνολικά 0.425" (10.80mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole