50X-CBS-0.5X3.5X0.28
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 50X-CBS-0.5X3.5X0.28--50X142--CI
Φύλλα δεδομένων: 50X-CBS-0.5X3.5X0.28.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
95 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 50X-CBS-0.5X3.5X0.28 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 50X-CBS-0.5X3.5X0.28--50X142--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17858 pcs Φύλλο δεδομένων 50X-CBS-0.5X3.5X0.28.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.500" (12.70mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Ύψος - Συνολικά 0.280" (7.11mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount