40-CBSFNSV-3.0X3.5X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
40-CBSFNSV-3.0X3.5X0.4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 40-CBSFNSV-3.0X3.5X0.4--40S45--C
Φύλλα δεδομένων: 40-CBSFNSV-3.0X3.5X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 40-CBSFNSV-3.0X3.5X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 40-CBSFNSV-3.0X3.5X0.4--40S45--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3025 pcs Φύλλο δεδομένων 40-CBSFNSV-3.0X3.5X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.000" (76.20mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount