40-CBSF-1.0X1.5X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
40-CBSF-1.0X1.5X0.4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 40-CBSF-1.0X1.5X0.4--40S03--CIRC
Φύλλα δεδομένων: 40-CBSF-1.0X1.5X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 40-CBSF-1.0X1.5X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 40-CBSF-1.0X1.5X0.4--40S03--CIRC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6017 pcs Φύλλο δεδομένων 40-CBSF-1.0X1.5X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount