40-CBSFNSV-1.75X2.5X.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
40-CBSFNSV-1.75X2.5X.4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 40-CBSFNSV-1.75X2.5X.40--40S43--
Φύλλα δεδομένων: 40-CBSFNSV-1.75X2.5X.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 40-CBSFNSV-1.75X2.5X.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 40-CBSFNSV-1.75X2.5X.40--40S43-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5998 pcs Φύλλο δεδομένων 40-CBSFNSV-1.75X2.5X.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.750" (44.45mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
Αλλα ονόματα 40-CBSFNSV-1.75X2.5X.40
40-CBSFNSV-1.75X2.5X.40-ND
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 2.500" (63.50mm)
Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount