40-CBSAD-1.5X1.5X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 40-CBSAD-1.5X1.5X0.4--40S35--CIR
Φύλλα δεδομένων: 40-CBSAD-1.5X1.5X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 40-CBSAD-1.5X1.5X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 40-CBSAD-1.5X1.5X0.4--40S35--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7115 pcs Φύλλο δεδομένων 40-CBSAD-1.5X1.5X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount