23-CBSF-0.75X1.75X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 23-CBSF-0.75X1.75X0.4--23S185--C
Φύλλα δεδομένων: 23-CBSF-0.75X1.75X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 23-CBSF-0.75X1.75X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 23-CBSF-0.75X1.75X0.4--23S185--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5922 pcs Φύλλο δεδομένων 23-CBSF-0.75X1.75X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.750" (19.05mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.750" (44.45mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole