23-CBSF-0.75X1.0X0.25
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 23-CBSF-0.75X1.0X0.25.--23S82--C
Φύλλα δεδομένων: 23-CBSF-0.75X1.0X0.25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 23-CBSF-0.75X1.0X0.25 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 23-CBSF-0.75X1.0X0.25.--23S82--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5319 pcs Φύλλο δεδομένων 23-CBSF-0.75X1.0X0.25.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.750" (19.05mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
23-CBSF-0.75X1.0X0.25.-ND
τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 1.000" (25.40mm)
Ύψος - Συνολικά 0.250" (6.35mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole