23-CBSF-0.75X0.75X0.25
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 23-CBSF-0.75X0.75X0.25--23S150--
Φύλλα δεδομένων: 23-CBSF-0.75X0.75X0.25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 23-CBSF-0.75X0.75X0.25 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 23-CBSF-0.75X0.75X0.25--23S150-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15962 pcs Φύλλο δεδομένων 23-CBSF-0.75X0.75X0.25.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.750" (19.05mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 0.750" (19.05mm) Ύψος - Συνολικά 0.250" (6.35mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 0.750" (19.05mm) Vent Holes in Pattern Through Hole