23-CBSASV-1.25X1.75X0.3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 23-CBSASV-1.25X1.75X0.3--23S118-
Φύλλα δεδομένων: 23-CBSASV-1.25X1.75X0.3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 23-CBSASV-1.25X1.75X0.3 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 23-CBSASV-1.25X1.75X0.3--23S118- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3605 pcs Φύλλο δεδομένων 23-CBSASV-1.25X1.75X0.3.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.250" (31.75mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.750" (44.45mm) Ύψος - Συνολικά 0.300" (7.62mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole