20S-CBSF-1.5X2.5X0.45
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 20S-CBSF-1.5X2.5X0.45--20S525--C
Φύλλα δεδομένων: 20S-CBSF-1.5X2.5X0.45.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20S-CBSF-1.5X2.5X0.45 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20S-CBSF-1.5X2.5X0.45--20S525--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4527 pcs Φύλλο δεδομένων 20S-CBSF-1.5X2.5X0.45.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Ύψος - Συνολικά 0.450" (11.43mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount