20S-CBSF-1.25X2.5X0.2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 20S-CBSF-1.25X2.5X0.2--20S266--C
Φύλλα δεδομένων: 20S-CBSF-1.25X2.5X0.2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20S-CBSF-1.25X2.5X0.2 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20S-CBSF-1.25X2.5X0.2--20S266--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5996 pcs Φύλλο δεδομένων 20S-CBSF-1.25X2.5X0.2.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.250" (31.75mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Ύψος - Συνολικά 0.200" (5.08mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount