20S-CBSF-1.75X2.25X0.2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 20S-CBSF-1.75X2.25X0.2--20S468--
Φύλλα δεδομένων: 20S-CBSF-1.75X2.25X0.2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20S-CBSF-1.75X2.25X0.2 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20S-CBSF-1.75X2.25X0.2--20S468-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5116 pcs Φύλλο δεδομένων 20S-CBSF-1.75X2.25X0.2.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.750" (44.45mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.250" (57.15mm) Ύψος - Συνολικά 0.200" (5.08mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount