20S-CBSF-2.0X2.0X0.21
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 20S-CBSF-2.0X2.0X0.21--20S34--CI
Φύλλα δεδομένων: 20S-CBSF-2.0X2.0X0.21.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20S-CBSF-2.0X2.0X0.21 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20S-CBSF-2.0X2.0X0.21--20S34--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4403 pcs Φύλλο δεδομένων 20S-CBSF-2.0X2.0X0.21.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Ύψος - Συνολικά 0.210" (5.33mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount