20-CBSF-3.0X4.5X0.25
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSF-3.0X4.5X0.25 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 20-CBSF-3.0X4.5X0.25--20S434--CI
Φύλλα δεδομένων: 20-CBSF-3.0X4.5X0.25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20-CBSF-3.0X4.5X0.25 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20-CBSF-3.0X4.5X0.25--20S434--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3604 pcs Φύλλο δεδομένων 20-CBSF-3.0X4.5X0.25.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.000" (76.20mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.500" (114.30mm) Ύψος - Συνολικά 0.250" (6.35mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount